o mnie


Mam na imię Anna. Razem z dwoma synami mieszkam w Polsce, w centrum dużego miasta. Codzienna gonitwa od jednego obowiązku do drugiego, pochłania większość naszego czasu i energii. Żeby wszędzie być na czas, wszystko ze sobą mieć i do tego jako tako mieścić się w budżecie, jakim dysponujemy, większość rzeczy trzeba planować z dużym wyprzedzeniem.


Nic nie szkodzi, ja bardzo lubię to robić!

Z prawdziwą przyjemnością dzielę się tu całą swoją wiedza i zebranymi doświadczeniami. Miłe komentarze i liczne odwiedziny motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Bardzo Ci za nie dziękuję.


Pamiętaj!
To jest osobisty blog. Wyrażone na nim opinie, jak i moje komentarze na innych blogach czy forach, są właśnie tym - opiniami. Nie należy ich odbierać jako faktów czy fachowych porad. Nie twierdzę, że jestem ekspertem w czymkolwiek. Jestem mamą, żoną, blogerką. Pisze o swoich doświadczeniach, a nie o dogmatach życia domowego czy rodzinnego. Nie jest moim celem wyrządzenie szkody komukolwiek, czemukolwiek, firmom, markom czy osobom. Nie ponoszę odpowiedzialności za działania podjęte pod wpływem wyrażonych tu opinii, komentarzy, rekomendacji, sugestii, opisów czy pomysłów,  ani za szkody powstałe w wyniku tych działań. Mimo najszczerszych chęci i dobrej woli mogę się mylić. To, że coś sprawdziło się u mnie nie znaczy, że sprawdzi się u Ciebie. Dokonuj własnych osądów i działaj według nich.