piątek, 4 kwietnia 2014

Aktualizacja naszej rodzinnej karty dańPrzeglądając archiwalne posty trafiłam na ten, w którym podałam Wam spis wszystkich dań, które je moja rodzina. Są tam potrawy, które właściwie wszystkim w naszym domu smakują, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. Mając taki spis, łatwiej mi planować jadłospis na kolejny tydzień. Nie muszę dumać, co by tu zrobić, tylko przeglądam naszą kartę dań i zawsze coś odpowiedniego - a co najważniejsze sprawdzonego - wpadnie mi w oko. Rodzinne menu plus kalendarz plus przegląd aktualnych promocji na spożywkę, to moje podstawowe narzędzia pracy przy planowaniu posiłków.

Tamto menu z 2012 roku nieco się już zdezaktualizowało, bo w międzyczasie doszło nam sporo nowych pewniaków, które jemy naprawdę często. Moja wydrukowana karta jest znowu zabazgrana, poskreślana i zaplamiona do granic, więc tak czy inaczej musiałabym stworzyć nową wersję. Przy okazji postanowiłam zaktualizować stary wpis. Jeśli chcecie zobaczyć, co się u nas zmieniło lub szukacie natchnienia do stworzenia własnej karty dań, to zapraszam TUTAJ.
PODPIS

2 komentarze:

  1. Bardzo inspirujące. Aż mam ochotę zrobić własną:) Dzięki!

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej,
    powiedz mi czy Ty pracujesz zawodowo? Bo jak czytam te wpisy, to zastanawiam sie co ja robie nie tak... bo po pracy i z dzieckiem za nic w swiecie nie dam rady tego zrobic :)
    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo się cieszę, że chcesz podzielić się ze mną swoimi wrażeniami i przemyśleniami. Uprzejme, zachęcające i dodające odwagi słowa zawsze są publikowane. Z niecierpliwością czekam na Twój komentarz.